Alas, z latiny přeloženo jako „křídla“.

Jsme specializovaný a vysoce profesionální obchod na software všeho druhu. Naší hlavní prioritou je bezpečí našich zákazníků a děláme pro to maximum.

Našim cílem je poskytovat zákazníkům software vysoké kvality za více, než přívětivé ceny.

Jsme si vědomi toho, že se současný trh hemží nejrůznějšími podvodnými, či nelegálními nabídkami na software všeho druhu a zájemce o takovýto produkt může být často zmaten, protože neví, na koho se může bezpečně spolehnout.

Dovolte nám proto vzít Vás pod naše křídla. Pokud si nás zvolíte, o všechno se postaráme za vás. Objednávky vyřizujeme ihned, dodáváme kvalitní software, spolu s přehledným návodem k provedení instalace a aktivace. Navíc, v případě jakýchkoliv nejasností, jsme Vám k dispozici po celý den na e-mailu, nebo také po telefonu.

Nestaňte se obětí podvodu, či nelegálního přeprodeje, který může mít pro Vás negativní následky. S námi seženete vše potřebné a můžete si být jisti, že jste ve správných rukou.

Kromě samotného prodeje Vám také nabízíme naše široké služby, které zahrnují pomoc při instalaci a aktivaci, odvirování vašeho zařízení, pročištění zařízení a také podpory během užívání licence.

Vše rychle, pohodlně a hlavně bezpečně.

ALAS - O nás

Těšíme se na vás,

ALAS tým.

Nejste si jistí, kde začít? Mrkněte do našeho katalogu.

Zpět nahoru