1. Instalace produktů McAfee se zahájí tím, že zadáme do registračního formuláře na webu McAfee vaše licenční číslo. Přihlaste se do svého účtu McAfee na adrese home.mcafee.com. Pak klikněte na položku Můj účet a následně na Uplatnit nákupní kartu. Zobrazí se následující formulář:

Instalace produktů McAfee

Po vložení licence klikněte na tlačítko Další a pokračujte podle pokynů průvodce.

Instalace produktů McAfee

Vložíte licenční číslo, které naleznete v emailové zprávě, který jsme vám poslali. Chceme upozornit, že je potřeba si vybrat správný produkt, jenž klíč jste si koupili.

Pokud máte vybráno a zadáno správně, kliknete na tlačítko“ Odeslat“. Zobrazí se okno pro přihlášení k Účtu McAfee. Zde zadáte přihlašovací údaje a příhlásíte. Licenční číslo se zaregistruje do vašeho účtu.

3. Zobrazí se nabídka ke stažení instalačního souboru, klikněte na „Stáhnout“:

Instalace produktů McAfee

4. Klikněte na Souhlasím

Instalace produktů McAfee

5. Systém nabídne stažení instalačního souboru, klikněte na tlačítko „Stáhnout“. Nyní můžete instalační soubor buď přímo spustit nebo uložit na disk a spustit.

6. Instalační průvodce začne dotazem na typ instalace. Zvolte „Úplná (Doporučeno)“ a pak klikněte na tlačítko „Další“:

Instalace produktů McAfee

7. Instalační proces stáhne vše potřebné automaticky z internetu a bude pokračovat v instalaci

8. Instalace produktu McAfee je u konce – zobrazí se informace o dokončení instalace a spustí se jádro antiviru – což se projeví zobrazím systémové ikony v liště Windows vpravo dole u hodin: