Široká nabídka software ESET

Slovenská společnost ESET vyvinula jeden z nejlepších antivirů na světě a proto jsme si ji také vybrali za partnerskou společnost. Nabízí širokou škálu antivirů od Windows přes MAC až po Android zařízení pro domácnosti i firmy. Můžete si vybrat mezi novou licencí nebo licencí pro prodloužení, počtem 1-4 zařízení a délkou trvání 1-3 roky.

ESET spol. s r.o. je slovenská softwarová firma, která se specializuje na kybernetickou bezpečnost. ESET vyvíjí a poskytuje bezpečnostní software ve více než 200 zemích světa.

Společnost vznikla formálně v roce 1992 v Bratislavě v Československu, nicméně první antivirový program vyvinuli její později spoluzakladatelé Miroslav Trnka a Peter Paško již v roce 1987. V současnosti je ESET pravidelně oceňován jako nejúspěšnější slovenská firma roku.

Centrála společnosti sídlí v Bratislavě, na Slovensku má firma ještě další dvě pobočky (Košice, Žilina). V Česku má pobočky v Praze, Brně a Jablonci nad Nisou. Ve světě má firma dalších 17 poboček.

Technologie společnosti chrání více než 1 miliardu uživatelů po celém světě. V roce 2019 společnost poprvé překonala v tržbách půl miliardy eur.

Zobrazuji všech 9 výsledků

Koupit produkt

ESET NOD32 Antivirus (Win)

Od: 846 
Koupit produkt

ESET Internet Security (Win)

Od: 1 042 
Koupit produkt

ESET Smart Security PREMIUM (Win)

Od: 1 490 
Koupit produkt

ESET Family Security Pack

1 590 
Koupit produkt

ESET Cyber Security (Mac)

Od: 846 
Koupit produkt

ESET Cyber Security Pro (Mac)

Od: 1 042 
Koupit produkt

ESET Mobile Security (Android)

Od: 199 
Koupit produkt

ESET Parental Control (Android)

Od: 384 
Koupit produkt

ESET Smart TV Security (Android)

Od: 199 
Zpět nahoru
Do 60 minut