Nabídka softwaru Microsoft Access

Microsoft Access vám pomůže se správou databází. Tvoří  jej 7 hlavních prvků a to: makra, moduly, sestavy, tabulky, vztahy, formuláře a dotazy. Access Vám pomůže dát dohromady obrovské množství informací dohromady a zjistit tak vždy spolehlivé výsledky. Můžete tak provádět a spravovat různé přehledy i ve větším měřítku v úplné lehkosti.

V Accessu můžete snadno a rychle vytvářet podnikové aplikace – buď ze šablon, nebo úplně od začátku. Access nabízí širokou škálu intuitivních nástrojů pro navrhování aplikací, pomocí kterých můžete vytvářet atraktivní, vysoce funkční aplikace ve velmi krátkém čase.

Přizpůsobte vlastní aplikace potřebám vaší firmy a zákazníků a upravujte je podle potřeby tak, aby vyhovovaly měnícím se požadavkům. Pomocí jazyka Visual Basic for Applications můžete automatizovat firemní procesy a vytvářet užitečné formuláře a sestavy.

Prostřednictvím knihovny konektorů v Accessu můžete integrovat data z Accessu a obchodních aplikací a generovat agregované vizuály a přehledy přímo ve známém rozhraní Accessu. Můžete snadno ukládat data na SQL Serveru a ve službě Microsoft Azure SQL. Zvýšíte tak spolehlivost, získáte lepší možnosti škálování, zabezpečení a dlouhodobou udržitelnost.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Zpět nahoru