Nabídka softwaru Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 pro podnikatele obsahuje vše nutné pro využití v domácnostech a při podnikání. Sada zahrnuje aplikace Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote.

Tato verze licence 2013 (pozor, neplést si s Office 365) je třetí nejnovější verzí (aktuální je Microsoft Office 2021) balíku aplikací pro práci s dokumenty od společnosti Microsoft, jehož beta-verze byla představena 16. července 2012.

Office 2013 jsou primárně určeny pro operační systém Windows 8, pro který jsou v mnoha ohledech přizpůsobeny. Některé aplikace z balíku budou dostupné pouze ve verzi pro rozhraní Metro, ostatní pak jako desktopové programy. Jako takové poběží i pod operačním systémem Windows 7, starší verze systému však podporovány nejsou.

Oproti předchozím verzím balíku ale přinášejí další změny. Poběží na strojích s ARM procesory, i na mobilních telefonech se systémem Windows Phone 8/.1. Všechny programy budou také úzce propojeny s jejich online verzí a cloudovým prostředím Microsoftu OneDrive. Po internetové síti půjde přenášet mezi počítači i uživatelské nastavení.

Uzpůsobení pro dotykové ovládání přináší možnost práce pomocí gest na dotykových displejích.

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Koupit produkt

Microsoft Office 2013 pro domácnosti a podnikatele

349  vč. DPH
Koupit produkt

Microsoft Office 2013 pro studenty a domácnosti

299  vč. DPH
Zpět nahoru
Do 15 minut