Široká nabídka software Visual Studio

Pomocí softwaru Visual Studio 2019 Professional nebo Visual Studio 2017 Professional od společnosti Microsoft dokážete vyvíjet konzolové aplikace, aplikace s grafickým rozhraním, webové stránky, webové aplikace a webové služby a to ve strojovém kódu nebo v řízeném kódu.

Tento program je vývojové prostředí (IDE) od Microsoftu. Může být použito pro vývoj konzolových aplikací a aplikací s grafickým rozhraním spolu s aplikacemi Windows Forms, webovými stránkami, webovými aplikacemi a webovými službami jak ve strojovém kódu, tak v řízeném kódu na platformách Microsoft Windows, Windows Mobile, Windows CE, .NET, .NET Compact Framework a Microsoft Silverlight. Aktuálně je na trhu Visual Studio 2022.

Tato licence obsahuje editor kódu podporující IntelliSense a refaktorování. Integrovaný debugger pracuje jak na úrovni kódu, tak na úrovni stroje. Další vestavěné nástroje zahrnují designer formulářů pro tvorbu aplikací s GUI, designer webu, tříd a databázových schémat. Je možné přidávat rozšíření, což vylepšuje funkčnost na téměř každé úrovni – od doplnění podpory pro verzovací systémy (jako Subversion a Microsoft Team Foundation Server) po nové nástroje jako editory a vizuální designery pro doménově specifické jazyky nebo nástroje pro další aspekty návrhu programu (jako klient Team Foundation Serveru Team Explorer).

 

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Koupit produkt

Microsoft Visual Studio 2017 Professional

2 399  vč. DPH
Koupit produkt

Microsoft Visual Studio 2019 Professional

2 599  vč. DPH
Koupit produkt

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

4 499  vč. DPH
Zpět nahoru
Do 15 minut