Nabídka softwaru Visual Studio 2017

Microsoft Visual Studio 2017 je vývojové prostředí (IDE) od Microsoftu. Visual Studio 2017 podporuje jazyky prostřednictvím jazykových služeb, což umožňuje, aby editor kódu a debugger podporoval jakýkoliv programovací jazyk. Mezi vestavěné jazyky patří C/C++ (použitím Visual C++), VB.NET (použitím Visual Basic).

Visual Studiem 2017 ve verzi Professional mají uživatelé k dispozici vše, co potřebují k vytváření aplikací a programů – od vývoje přes ladění a opravy kódu až po správu verzí a jejich vydání.

Visual Studio Professional podporuje starší jazyky, jako jsou C a C++, i současné varianty, jako jsou C# a programovací jazyk Apple Metal, iOS, JavaScript a Python a další webové jazyky. Kromě toho software doprovází uživatele při psaní kódu živou podporou, a to bez ohledu na použitý jazyk.

Přesné ladicí funkce usnadňují řešení problémů i opravu chyb a šetří tak drahocenný čas při vývoji aplikace.

Rychlé zobrazení struktury vždy ukazuje, kde se vývojáři nacházejí ve struktuře kódu, a centrální seznam chyb zobrazuje všechny problémy při kompilaci a analýze kódu, včetně problémů specifických pro danou doménu u některých jazyků, prostřednictvím živé analýzy během psaní.

Zobrazen jediný výsledek

Koupit produkt

Microsoft Visual Studio 2017 Professional

2 399  vč. DPH
Zpět nahoru
Do 15 minut