Nabídka softwaru Visual Studio 2019

Visual Studio 2019 nabízí nejlepší komplexní integrované vývojové prostředí (IDE) pro vývojáře v .NET a C++ ve Windowsu. Kompletní sada s plnou řadou nástrojů a funkcí, které zrychlují a vylepšují všechny fáze vývoje softwaru.

Visual Studio 2019 Professional od společnosti Microsoft je nejnovější verzí osvědčeného vývojového prostředí IDE (Integrated Development Environment), které bylo navrženo pro náročné programátory a malé či středně velké vývojářské týmy. Komplexní sada funkcí nabízí všechny nástroje pro realizaci nové generace aplikací a her – včetně Xamarinu pro aplikace pro Android, macOS, iOS, tvOS a watchOS. Mezi další funkce, které ještě více zefektivňují vývoj, patří nástroj CodeLens, který ukazuje, jak jsou jednotlivé fragmenty kódu v řešení používány, aniž by přerušoval práci, IntelliCode, který urychluje práci pomocí návrhů řešení založených na umělé inteligenci, a Visual Studio Live Share, které podporuje týmovou práci prostřednictvím spolupráce v reálném čase. Ve Visual Studiu 2019 Professional je také vylepšena navigace, refaktoring a ladicí program. Integrované vývojové prostředí této licence navíc podporuje kromě starších jazyků, jako jsou C a C++, také jazyk C#.

Nabídka Visual Studia 2019 Professional Edition jako použitého softwaru u Wiresoftu nabízí vývojářům všechny výhody tohoto osvědčeného softwaru společnosti Microsoft, aby jej mohli sami používat na svém vlastním počítači díky nízké ceně jedné licence.

 

Zobrazen jediný výsledek

Koupit produkt

Microsoft Visual Studio 2019 Professional

2 999  vč. DPH
Zpět nahoru
TIP!Do 15 minut